در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آگهی کالا تبلیغات و نیازمندیهای رایگان سراسر کشور

آگهی کالا

پیوند ریش در آقایان

پیوند ریش در آقایان

آگهی رایگان
  • زیبایی و پوشاک آرایش و زیبایی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
  •    تهران تهران
  • تهران - پاسداران - ميدان هروی

پیوند ریش در مردان برای بازسازی مو در نواحی از صورت انجام می پذیرد که مو آن نواحی ریزش یا کم پشت شده است. افزایش چشمگیری در تعداد مردانی که پیوند ریش را انتخاب می کنند؛ را شاهد هستیم .

و این روش کاشت ویژه تنها توسط مجرب ترین متخصصان انجام می پذیرد. چندین دلیل برای چرایی مطالبه ی کاشت ریش وجود دارد که عبارتند از ریزش به دلیل عفونت یا بیماری پوستی؛ ژنتیکی یا اثر زخم در ریش که منجر به رشد گله به گله یا ناقص شده است. در مجموعه کلینیک های رویان؛ دو تکنیک مختلف را برای کاشت ریش یعنی FUE (استخراج واحد فولیکولی) و FUT(پیوند واحد فولیکولی) را پیشنهاد می دهیم. FUE شامل برداشت فولیکولها از موهای سالم در سر و پیون آن در نواحی صوت می باشد که در این نواحی فقدان تراکم را شاهد هستیم و بیمار خواهان پر کردن آن می باشد. به طور کلی FUE روش برتر می باشد .

چرا که احتمال اسکار را کاهش میدهد. اما؛در FUT نواری از پوست از بخش سالم سر از جمله پشت و کناره ها برداشت و این فولکولها به صورت از طریق تعدادی گرافت جابه جا میشود. متخصصین ما به شما این اطمینان را میدهند که کاشت دقیق از گرافت ها و ظاهری طبیعی با تمرکز اصلی بر زاویه و جهت داشته باشید. هنگامی که پیوند ریش به پایان برسد و فولیکولهای جدید مو دوباره رشد کند .

همان طور که مطلوب شما می باشد، ریش های جدید قابل اصلاح، کوتاه و تمیز شود؛ بدون اینکه کوچکترین طاسی یا ریزش گله ای را شاهد باشید. نتیجه پیوند ریش ما دائمی بودند و تفاوت را می توانید فوری مشاهده کنید اما چند ماهی برای حصول به نتیجه ی نهایی زمان لازم است.

تماس با ما: تهران-پاسداران-ميدان هروي

۴۱۹۳۶ - ۰۲۱

  ثبت آگهی رایگان